مقالات تعمیر گوشی

ترمیم ترک صفحه ال سی دی گوشی

چگونه و چه زمانی ترمیم ترک صفحه گوشی را انجام دهید.با مای تعمیر همراه باشید.

آیا صفحه نمایش تلفن همراه خود را خرد کرده اید ؟ممکن است در حین مکالمه تلفن همراه شما از دست شما خارج شود و یا در هنگام رانندگی آن را بالای داشبورد ماشین خود بگذارید که باعث می شود صفحه نمایش گوشی شما شکسته شود خوشبختانه نمایشگر هنوز هم کار می کند و شاید صفحه لمسی نیز کنترل شود بنابراین الان چه کاری برای ترمیم ال سی دی شکسته گوشی خود انجام می دهید ؟ در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید برای ترمیم ترک صفحه گوشی redmi یا ترمیم ترک صفحه گوشی tecno و سایر گوشی ها خود انجام دهید.

 

آسیب صفحه گوشی خود را ارزیابی کنید

 

آسیب جزئی

 

خبر خوب این است که صفحه نمایش شما اکثراً در حالت خوبی است و باید تا زمانی که به خوبی از آن مراقبت کنید ، به همین ترتیب بماند صفحه های کرک شده ممکن است سطحی به نظر برسند ، اما می توانند منجر به آسیب بیشتر شوند ، زیرا امکان ورود گرد و غبار و رطوبت به گوشی را دارند برای جلوگیری از هرگونه صدمه بیشتر باید در اسرع وقت ترک های صفحه نمایش را بپوشانید بهترین گزینه انتخاب یک محافظ صفحه نمایش شیشه ای است که می توانید برای پوشاندن ترک ها از آن استفاده کنید.

آسیب متوسط

وقتی به صفحه نمایش شکسته خود خیره می شوید ، ممکن است آسیب ها سطحی به نظر برسند ، اما هنگامی که یک ضربه باعث ترک خوردگی صفحه می شود ، می تواند منجر به آسیب بیشتر حسگرهای لمسی شود و تلفن همراه شما غیرقابل استفاده باشد در حال حاضر بر روی پوشاندن ترک های صفحه نمایش خود تمرکز کنید زیرا اگر گرد و غبار و رطوبت وارد گوشی شود ، می توان آسیب را بیشتر کند بهترین گزینه انتخاب یک محافظ صفحه نمایش شیشه ای است که می توانید برای پوشاندن ترک ها از آن استفاده کنید.

 

تعمیر تمام صفحه

 

گزینه دیگر این است که از طریق تولیدکننده یا تعمیرکار شخص ثالث ، یک تعویض صفحه نمایش کامل را دریافت کنید صفحه های شکسته یکی از رایج ترین مشکلات گوشی های هوشمند است ، بنابراین شما در پیدا کردن مکانی که بتواند آن را برطرف کند مشکلی ندارید. به طور معمول ترمیم ترک صفحه گوشی چند ساعت در فروشگاه طول می کشد همچنین به خاطر داشته باشید که صفحه نمایش های شکسته “آسیب تصادفی” محسوب می شوند و تحت ضمانت قرار نمی گیرند بنابراین شما بدون توجه به اینکه چه کسی ترمیم ترک صفحه گوشی شما را انجام می دهد ، می توانید هزینه آن را از جیب خود بپردازید تا صفحه نمایش گوشی جایگزین شود .

خسارت قابل توجه

همچنین ممکن است صفحه نمایش گوشی شما نه تنها شکسته شده باشد ، بلکه به نظر می رسد که چند موضوع دیگر نیز در جریان باشند بعضی اوقات صفحه نمایش ترک خورده فقط نیاز به ترمیم ترک صفحه گوشی را دارد ، اما در موارد دیگر سنسورهای لمسی و سایر سخت افزارها نیز در اثر ضربه می توانند آسیب ببینند بنابراین در این موارد باید یک متخصص در این زمینه گوشی شما را بررسی کند تعمیرات را می توان از طریق تولیدکننده یا تعمیرکار شخص ثالث انجام داد.

روش های برتر ترمیم ترک صفحه گوشی

ترمیم ترک صفحه گوشی

آیا ضمانت نامه تلفن همراه شامل صفحه شکسته است؟

اولین کاری که باید انجام دهید این است که بررسی کنید که آیا ضمانت نامه تلفن همراه شما صفحه های ترک خورده را تحت پوشش قرار می دهد و تحت چه شرایطی قرار دارد در این صورت ترمیم ترک صفحه گوشی باید ساده باشد در بیشتر موارد مشکل اصلی بدون ضمانت تلفن همراه شما برای چند روز به طول می انجامد و ممکن است هزینه اضافی بپردازید مشکلات صفحه نمایش تلفن های هوشمند ترک خورده هنگامی شروع می شود که شما نمی توانید تعویض صفحه نمایش خود را از برگه گارانتی آن دریافت کنید هنگامی که این اتفاق می افتد ، شما باید برای ترمیم ترک صفحه گوشی خود هزینه را پرداخت نمایید.

برای تعمیر صفحه نمایش شکسته گوشی خود هزینه پرداخت کنید

احتمالاً یک فروشگاه تعمیر تلفن همراه محلی وجود دارد که بتوانید آن را امتحان کنیدو با جستجو در سایت Google به شما نشان می دهد که یک مورد را پیدا کنید و همچنین بررسی های مشتری را انجام دهید. یک تکنسین ماهر می تواند خیلی سریع ترمیم ترک صفحه گوشی شما را انجام دهد همچنین قبل از ترمیم ترک صفحه گوشی قیمت ها را بررسی کنید و رقبای تعمیرگاه را مقایسه کنید.

تلفن همراه با صفحه شکسته خود را بفروشید

اگر تلفن همراه شما قابل ارزیابی نیست و یا نمی توانید از پس صفحه نمایش آن برآیید ، شما از گزینه ها خارج نیستید. باور کنید یا نه ، شرکت هایی هستند که پول های خوبی را برای تلفن های خراب پرداخت می کنند اگرچه صفحه نمایش خرد شده شما بی فایده به نظر می رسد ، این شرکت ها ممکن است آنها را برای قطعات استفاده کنند یا برخی از فلزات گران بهای مورد استفاده در ساخت تلفن همراه را استخراج کنند

یک تلفن همراه جدید بخرید!

بدیهی ترین گزینه خرید تلفن همراه جدید است گاهی اوقات فقط برای جایگزینی دستگاه آسیب دیده خود باید پول نقد داشته باشید گرچه خرج کردن این پول بسیار دردناک است اما ممکن است ارزان تر از خرید یک صفحه نمایش جایگزین و به روز رسانی چند ماه بعد آن باشد اگر به زودی به بروزرسانی فکر می کردید ، شاید بهترین راه حل این باشد که اکنون این کار را انجام دهید.

با صفحه شکسته گوشی خود مقابله کنید

اگر تلفن همراه شما هنوز کار می کند و به نظر نمی رسد که صفحه نمایش کاملاً از هم پاشیده شده است ، بنابراین می توانید از آن استفاده کنید گرچه کمی نگاه بیش از حد به صفحه نمایش شکسته گوشی شما آزار دهنده خواهد بود ، اما به مرور زمان به آن عادت خواهید کرد صرفه جویی در هزینه ای که برای یک تلفن همراه جدید پرداخت می کند ، همیشه گزینه خوبی است. اضافه کردن یک محافظ صفحه نمایش ممکن است باعث جلوگیری از ترک خوردگی بیشتر شیشه شود. محافظ شیشه ای ممکن است جلوی عنکبوت بیشتر را بگیرد این امر تا حد زیادی بستگی به میزان آسیب دیدگی آن دارد .اجازه ندهید که یک صفحه نمایش شکسته روز شما خراب شوددر حالی که نمایشگرهای شکسته تلفن هوشمند ناامیدکننده ، زشت هستند و ارزش فروش تلفن همراه شما را ندارد ، اجازه ندهید سایه افکنده شود. صفحه نمایش شکسته گوشی های هوشمند صرفاً یک چالش برای غلبه بر آن است. همانطور که قبلاً مشاهده کردیم ، گزینه های مختلفی دارید:

۱.در مورد گارانتی تلفن همراه خود ادعا کنید
۲.یک تلفن همراه قدیمی را پیدا کنید
۳.صفحه ترک خورده را خودتان تعمیر کنید
۴.هزینه تعمیر صفحه را بپردازید
۵.فروش تلفن همراه و خرید یک جایگزین
۶.به استفاده از تلفن خود ادامه دهید

سرانجام تلفن همراه شما جایگزین می شود ، بنابراین اگر گزینه های دیگر کار نمی کنند ، این برنامه را در سر داشته باشید

پیشگیری بهتر از یک درمان است

هزینه ترمیم ترک صفحه گوشی یا تعویض صفحه یا هرگونه آسیب گوشی برای این موضوع می تواند به سرعت اضافه شود اگر تمایل به رها کردن تلفن همراه خود دارید ، پس ارزش آن را دارد که از تلفن همراه خود قبل از بروز هرگونه آسیبی محافظت کنید تا در پول و سردرد برای شما صرفه جویی شود. محافظ صفحه نمایش شیشه ای یک لایه شیشه ای اضافی را فراهم می کند که به محافظت از صفحه نمایش تلفن همراه شما کمک می کند حتی ابتدایی ترین موارد تلفن همراه مقداری جذب شوک را برای قطره های غیر منتظره ارائه می دهد. بسته به سبک زندگی و سابقه زندگی شما با تلفن های همراه ، موارد متنوعی وجود دارد که مناسب همه باشد .

 

۳ مرحله بسیار مهم قبل از اینکه تلفن هوشمند خود را برای تعمیر تحویل بدهید

در حالی که ما از تلفن های هوشمند خود با نهایت دقت استفاده می کنیم ، ممکن است که شما در نهایت به آسیب رساندن آن پایان دهید. برخی از آسیب ها می توانند گسترده باشند ، از جمله اینکه شما می توانید تلفن همراه خود را به مرکز خدمات برای تعمیرات تحویل دهید اما قبل از اینکه تلفن هوشمند خود را به مرکز خدمات موبایل تحویل دهید چند مرحله وجود دارد که باید دنبال شود.

سیم کارت خود را بردارید

ترمیم ترک صفحه گوشیترمیم ترک صفحه گوشی

این روش ممکن است آشکار به نظر برسد اما با این وجود ارزش بیان را دارد این روش بسیار خوب است که ابزار لازم را برای تحویل دستگاه های خود دقیقاً در چنین شرایطی نگه دارید می توانید از سیم کارت موجود در هر تلفن هوشمند دیگری استفاده کنید ، حتی اگر از iPhone به Android (یا برعکس) در حال تغییر هستید.

قفل های امنیتی را بردارید

ترمیم ترک صفحه گوشی

اگر PIN ، قفل الگوی یا تأیید اثر انگشت در آن وجود دارد ، قبل از تحویل آن را غیرفعال کنید این امر به تکنسین هایی که روی تلفن همراه شما کار می کنند اجازه می دهد تا عملکرد تلفن همراه شما را به راحتی آزمایش کنند ، هنگامی که آنها باور داشته باشند که همه مشکلات را برطرف کرده اند.

برای کاربران تلفن های اندرویدی: به تنظیمات > صفحه نمایش امنیتی و قفل > صفحه قفل رفته و سپس پین ، قفل الگوی یا هر نوع گزینه دیگری را که اضافه کرده اید را حذف کنید.

تهیه نسخه پشتیبان و تنظیم مجدد

اگر داده های حساسی در دستگاه خود دارید ، می توانید قبل از تحویل آن را مجددا تنظیم کنید قبل از هرگونه پیشرفت ، حتماً از دستگاه Android / iOS خود پشتیبان کامل بگیرید با این حال ، اطمینان داشته باشید که یادداشت های مربوط به شماره IMEI و شماره سریال گوشی را با خود همراه داشته باشید اگر در هنگام ارسال تلفن همراه خود برای تعمیر گوشی ، مشکوک به پخش اشتباه هستید ، این روش آرامش را به شما اطمینان می دهد. برای کاربران iPhone ، به settings > General > About بروید کاربران تلفن های همراه اندرویدی برای یادداشت کردن شماره سریال و جزئیات IMEI می توانند به تنظیمات > درباره تلفن مراجعه کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *