مقالات تعمیر گوشی

سوالات متداول مشتریان در مورد تعویض ال سی دی اچ تی سی (htc)

سوالات متداول مشتریان در مورد تعویض ال سی دی اچ تی سی

امروز در این بخش قصد داریم سوالات متداول مشتریان در مورد تعویض ال سی دی اچ تی سی (htc) را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

مشکل در نمایش تصویر:
اگر همه یا بخشی از صفحه نمایش گوشی تعویض ال سی دی اچ تی سی (htc) شما دچار پیکسل سوختگی یا سایر آسیب ها شود به طوری که نمایش تصویر مختل گردد, ال سی دی نیاز به تعویض دارد.

کار نکردن تاچ در قسمتی از صفحه نمایش یا تمام آن :
اگر در اثر ضربه و یا فشار تاچ گوشی شما عملکرد درستی نداشته باشد, از آنجایی که تاچ و ال سی دی در گوشی تعویض ال سی دی اچ تی سی (htc) به یکدیگر متصل می باشند , ال سی دی به صورت کامل تعویض می گردد.

پرش تصویر :
ال سی دی قابل تعمیر نیست و نیاز به تعویض دارد.

خطوط رنگی روی صفحه نمایش :
این خطوط در اثر ضربه و یا فشار روی گوشی تعویض ال سی دی اچ تی سی (htc) ایجاد می شوند و برای حل مشکل ال سی دی باید تعویض گردد.

تفاوت ال سی دی اصلی , طرح اصلی و کپی :

یکی دیگر از سوالات متداول مشتریان در مورد تعویض ال سی دی اچ تی سی (htc) در زمینه تفاوت ال سی دی اصلی , طرح اصلی و کپی میباشد که با هم بررسی میکنیم.
ال سی دی های اصلی توسط شرکت سامسونگ تولید شده اند و دارای ضمانت اصالت قطعه می باشند.
در ال سی دی های طرح اصلی یا اصطلاحا اورجینال بازاری اختلاف ده درصدی کیفیت تاچ و ال سی دی خواهید داشت.این قطعات تعمیر شده(گلس تعویض و یا فلت تعویض) و یا تولید شده توسط سایر شرکت های چینی می باشند.
در قطعات کپی یا درجه ۳ ساختار ال سی دی کاملا متفاوت با نمونه اصلی آن می باشد و اختلاف ۵۰ درصدی کیفیت تصویر و ۳۰ درصدی تاچ را خواهید داشت.

امکان تعویض ال سی دی در محل مورد نظر شما :
آوافیکس جهت رفاه حال شما با بهره مندی از تکنسین های آموزش دیده و تجهیزات پیشرفته امکان تعویض ال سی دی گوشی تعویض ال سی دی اچ تی سی (htc) را در محل مورد نظر شما و در حضور خودتان فراهم کرده است. هزینه ایاب و ذهاب تکنسین به محل شما کاملا رایگان می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *